• Planetarium w przedszkolu!

• Kochani Rodzice!

6.04.2023r. (czwartek) do naszego przedszkola zawita MOBILNE PLANETARIUM ORBITEK.

Koszt zajęć to 17 zł. od dziecka. Wpłat prosimy dokonywać u pań woźnych z poszczególnych oddziałów.

To będzie z pewnością KOSMICZNA PRZYGODA :)

• Wyjście do MDK "Batory"

INFORMUJEMY, ŻE DNIA 6 CZERWCA 2023 r. o godz. 9.00 W DOMU KULTURY „BATORY” ODBĘDZIE SIĘ MUSICAL EDUKACYJNY „DOROTKA W KRAINIE OZ", PRZEZNACZONY DLA WSZYSTKICH OBECNYCH W PRZEDSZKOLU DZIECI.

Cena biletu: 25,00 zł od dziecka.

Prosimy o dokonywanie wpłat u pań woźnych poszczególnych oddziałów.

• Zawieszenie zajęć ZUMBY

• Z przykrością informujemy, że zajęcia ZUMBY zostają zawieszone w bieżącym roku szkolnym. Nie utworzyła się grupa zawierająca co najmniej 10 osób. Zajęcia wcześniejsze są gratisem od organizatora.

• ZBIÓRKA KSIĄŻEK

• DRODZY RODZICE!

Urząd Miasta Chorzów postanowił wspomóc Fundację Ekologiczną ARKA w ogólnopolskiej akcji ZBIÓRKI KSIĄŻEK – a my wspieramy Urząd Miasta :)
            Zbieramy książki już przeczytane, odpoczywające na półkach naszych domowych biblioteczek. Zebrane książki UM przekaże Fundacji ARKA, która zorganizuje kiermasz, a zyskane fundusze przeznaczy na zakup warzyw dla koni mieszkających w Przystani Ocalenie.

Termin: książki zbieramy do 31 marca br.

Prosimy o książki:

· książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
            · książki kucharskie, przewodniki, poradniki itp.,
            · książki wydane po 1990 roku,
            · książki nowe lub używane w dobrym stanie.

Tych książek NIE zbieramy:

· lektur i podręczników szkolnych,
            · podręczników informatycznych, encyklopedii, słowników, kodeksów,
            · czasopism i gazet,
            · książek religijnych.