• Rekrutacja 2024/2025

• WAŻNE!

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 22 kwietnia, do godz. 15:00.

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych znajduje się w zakładce REKRUTACJA.

• Zdjęcia do TABLO

• Dnia 16.04.2024 r. (wtorek) najstarsze dzieci (Sówki oraz starsze Jeżyki) będą miały robione zdjęcia do TABLO.

• EKO-POKAZ MODY

• Dnia 22.04.2024 r. (poniedziałek) w naszym przedszkolu odbędzie się EKO-POKAZ MODY. Zachęcamy wszystkich rodziców wraz dziećmi do stworzenia pięknych EKO-strojów :)

• Mobilne Oceanarium Orbitek

• Kochani Rodzice!

Dnia 8.05.2024 r. (środa) do naszego przedszkola zawita MOBILNE OCEANARIUM ORBITEK.

Koszt zajęć to 20 zł. od dziecka.

Wpłat prosimy dokonywać u pań woźnych z poszczególnych Oddziałów.

• Wyjście do MDK Batory

• Drodzy Rodzice!

Dnia 28.05.2024 r. (wtorek) organizujemy wyjście do MDK Batory na musical edukacyjny „O małej syrence w niejednej piosence” dla wszystkich obecnych w przedszkolu dzieci.

Cena biletu: 26 zł. od dziecka.

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców.

Numer konta bankowego:

Nazwa i adres odbiorcy: