• Warsztaty dla rodziców

• Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chorzowie oraz Dział Małego Dziecka serdecznie zaprasza rodziców na cykl spotkań Dziecko z bliska… Celem spotkań jest przybliżenie rodzicom wartościowych koncepcji wychowawczych, które opierają się przede wszystkim na szacunku do dziecka, uwzględniając jego podmiotowość i indywidualność, ale jednocześnie uczą dobrych relacji.

Spotkania PRZEDSZKOLAK Z BLISKA to cykl 5 warsztatów dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapisy na spotkania w arkuszu google (link https://forms.gle/XCz5FjY75RygD1oR8)  do 02.11.2023r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisu. Spotkania odbędą się według poniższego zestawienia w godzinach 18.00.-20.00. na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jednocześnie informujemy, iż w tych dniach będą obecni specjaliści z Działu Małego Dziecka, by umożliwić rodzicom osobiste konsultacje.

• Zdjęcia do odbioru

• Zdjęcia z sesji "Grzybiarz" są już do odbioru u p. Intendent, w cenie 47 zł. (w miarę możliwości prosimy o zgodne pieniążki) ;)

• Remont ODWOŁANY

Wbrew naszym zapowiedziom planowany REMONT RUR WODOCIĄGOWYCH z przyczyn od nas niezależnych

NIE ODBĘDZIE SIĘ!

BARDZO PRZEPRASZAMY ZA ZAMIESZANIE.

• Paczki świąteczne

Prosimy o dokonywanie wpłat na MIKOŁAJKOWE PACZKI ŚWIĄTECZNE

w wysokości 30 zł. u p. Intendent - do 17 listopada.

Dzieci, które nie będą miały opłaconej paczki, nie otrzymają prezentu.

• Remont

• Szanowni Rodzice!

W dniach 1-5 listopada przewidziany jest remont rur wodociągowych w naszym przedszkolu w trybie pilnym, z powodu zagrożenia zalaniem sutereny przedszkola.

Prosimy o zrozumienie.

Z powodu kłopotów z używaniem bieżącej wody, prosimy o pozostawienie w domu dzieci

- w dniach 2.11 (czwartek) i 3.11 (piątek) -

jeżeli jesteście w stanie zapewnić im opiekę.

• "Pierwsze kroki w (cyber)Świecie"

• Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się ze stroną http://pierwszekroki.net w ramach kampani Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom "Pierwsze kroki w (cyber)Świecie".

Kampania skierowana jest do rodzicow i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym. Jej celem jest ograniczenie używania urządzeń cyfrowych przez małe dzieci, zwłaszcza bez kontroli i asysty dorosłych. W ramach kampanii przygotowano wiele materiałów edukacyjnych.