• Sesja zdjęciowa

• SESJA ZDJĘCIOWA

Dnia 16-go października (poniedziałek) odbędzie się

sesja zdjęciowa „Grzybiarz” (od godz. 10:30).

Koszt zdjęć: 47 zł.

• Zapisy na zajęcia "Multisport"

• UWAGA!

Rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci na zajęcia sportowe MULTISPORT, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą instrukcją. Opłacenie zajęć jest równoznaczne z zapisem dziecka na zajęcia.

PIERWSZE ZAJĘCIA odbędą się 6 października. Najprawdopodobniej ruszą 3 grupy: 14:00-14:30, 14:30-15:00, 15:00-15:30.

• Webinar dla rodziców

•

W ramach realizacji założeń wsparcia młodzieży borykającej się z uzależnieniami behawioralnymi Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z Rybnika wdrożyła cykl darmowych spotkań on-line dla Rodziców i Opiekunów, którzy podejrzewają u swojego dziecka uzależnienie od gier komputerowych, mediów społecznościowych, komputera, telefonu, Internetu lub dostrzegają niepokojące sygnały zmierzające do uzależnienia.

Przez dwa najbliższe miesiące będą cyklicznie organizowane darmowe spotkania on-line dla Rodziców i Opiekunów, w każdą środę, o godz.20.00, rozpoczynając od pierwszej środy października, czyli 04.10.2023r. Spotkania poprowadzą terapeuci oraz psychiatrzy z 20-letnim doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi. Specjaliści omawiać będą kluczowe zagadnienia z obszaru uzależnień, które najczęściej można zaobserwować u osób z problemami behawioralnymi, i to bez względu na wiek.

Po każdym spotkaniu online zorganizowany zostanie dodatkowy 15 min. panel dyskusyjny, podczas którego Terapeuci będą odpowiadać na pytania zadane na czat`cie.

Wystarczy zapisać się raz na darmowe spotkanie aby mieć dostęp do całego cyklu 9 spotkań:

• Przedszkolne zbiórki

• W naszym przedszkolu prowadzimy zbiórki:

• butelek plastikowych (muszą posiadać etykietę i nie mogą być zgniecione);
            • nakrętek plastikowych,
            • baterii.

Szczególy poszczególnych zbiórek znajdują się na plakatach zamieszczonych na korytarzu przedszkolnym.

• Zajęcia dodatkowe

• Zachęcamy do zapisywania dzieci na zajęcia dodatkowe organizowane w naszym przedszkolu:

• Rytmika (60 zł, 4x w miesiącu): środa, czwartek 15:00-15:45 (2 grupy).
            • Zajęcia sportowe (26 zł, 4x w miesiącu): piątek 14:00-14:30, 14:30-15:00, 15:00-15:30 (3 grupy) - godziny mogą ulec zmianie w zależności od ilości zapisanych dzieci.