• REKRUTACJA 2023/2024

• W sprawie Wniosków rekrutacyjnych bardzo prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: 501 543 461.

Składanie Wniosków rekrutacyjnych trwa do 10.03 do godz. 15:00.

Dyrektor przyjmuje codziennie w godzinach 8:00 - 11:00, a w piątki do godz. 15:00.

W środy w godz. 15:00 - 16:00 Wnioski przyjmuje przewodnicząca komisji rekrutacyjnej Pani Monika Ptok.

Poza tymi godzinami można umówić się telefonicznie pod w/w numerem telefonu.

• WAŻNE!

KOLEJNY RAZ PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z ZAPISAMI STATUTOWYMI  (STATUT PUBLIKOWANY W BIP P4), DO PRZEDSZKOLA PRZYPROWADZAMY JEDYNIE DZIECI ZDROWE – BEZ OBJAWÓW CHOROBOWYCH TAKICH JAK: KATAR, UPORCZYWY KASZEL, BIEGUNKA, WYMIOTY, WSZY.

LICZYMY NA ODPOWIEDZIALNE PODEJŚCIE RODZICÓW.

NIE RESPEKTUJEMY ZAŚWIADCZEŃ LEKARSKICH.

W PRZYPADKU BRAKU WSPÓŁPRACY ZE STRONY RODZICA ZOSTANIE ZWOŁANE ZEBRANIE RADY RODZICÓW, Z UDZIAŁEM TEGOŻ RODZICA.

• Zumba

• Szanowni Rodzice!

Poniżej przedstawiamy propozycję tanecznych zajęć dodatkowych (ZUMBA), możliwych do zorganizowania w naszym przedszkolu, prawdopodobnie w środy od godz. 16:00.

Kwota karnetów uzależniona jest od liczby zapisanych dzieci.

8-14 dzieci: 70 zł/miesiąc (4 zajęcia w miesiącu)

15-29 dzieci: 60 zł/miesiąc (4 zajęcia w miesiącu)

30+ dzieci: 40 zł/miesiąc (4 zajęcia w miesiącu)

Darmowe zajęcia pokazowe odbędą się 22 lutego o godz. 16:00.

Chętne osoby prosimy wpisywać się na listę zamieszczoną na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.