• Szkoła do hymnu

• W najbliższy czwartek (10 listopada) nasze przedszkole będzie brało udział w akcji „SZKOŁA DO HYMNU”.

W związku z tym prosimy tego dnia ubrać dzieci w STRÓJ GALOWY (można zostawić w szatni ubrania na przebranie dziecka, już po zakończeniu nagrania).

• Paczki mikołajkowe

• Przypominamy o wpłatach na mikołajkowe paczki dla dzieci.

Wpłat w wysokości 30 zł. prosimy dokonywać u p. Intendent do dnia 18 listopada (piątek).

Brak wpłat od wszystkich rodziców, będzie równoznaczny z niezakupieniem paczek świątecznych.

• Trening sprawności syren alarmowych

• Informujemy, że w dniu 22 listopada 2022 roku pomiędzy godziną 9.00 a 13.00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności. Celem treningu jest przetestowanie działania systemu syren alarmowych w warunkach jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych działań. W związku z powyższym zostanie on przeprowadzony w sposób dynamiczny. Pomiędzy godziną 9.00 a 13.00 na terenie Miasta Chorzów może zostać uruchomiony sygnał alarmowy oznaczający odwołanie alarmu – dźwięk ciągły trwający trzy minuty.

• UWAGA

• W naszym przedszkolu pojawiły się wszy. Prosimy o regularne sprawdzanie głów dzieci.